top of page
Classroom Furnitures

DASTAN FOUNDATION
Norouz 1402 School Building Project

Let's keep all children at school. 

طرح نوروز ۱۴۰۲ بنیاد دستان
ساخت مدرسه ی دوکلاسه در میرجاوه استان سیستان و بلوچستان

،دوستان عزیز دستان

درود،
 

به لطف و حمایت شما یاران همدل، بودجه ی مورد نیاز طرح بورسیه ی تحصیلی دستان به مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان با موفقیت تامین شد. پس از رایزنی با مشاوران علمی و پژوهشی بنیاد در مراکز آموزش عالی ایران، بر آن شدیم تا مراحل اجرایی طرح، اعم از اعلام فراخوان و اهدای بورسیه را به دلیل برخی حساسیت های موجود در خصوص دریافت کمک های مالی از خارج از ایران، به زمان مناسب تری موکول نماییم.
از آنجا که تسهیل تحصیل و پژوهش برای فرزندان ایران زمین از اصلی ترین دغدغه های این بنیاد می باشد، تصمیم گرفتیم که تمام بودجه ی طرح بورسیه ی تحصیلی را به طرح نوروزی دستان یعنی احداث مدرسه ی دو کلاسه در روستای فرهادآباد واقع در استان سیستان و بلوچستان اختصاص دهیم.
مراحل اولیه ی این طرح شامل تحویل زمین (اهدایی اهالی روستا)، امضای توافقنامه با سازمان نوسازی مدارس و کلنگ زنی به پایان رسیده است و عملیات ساخت و ساز به زودی آغاز خواهد شد.
گزارش تفصیلی این طرح هم زمان با پیشرفت طرح در اختیار همگان قرار خواهد گرفت.

 

با اختصاص بودجه ی ۲۰۰ میلیون تومانی فاز اول از سه فاز پروژه شامل تهیه ی بخشی از مصالح و آغاز ساخت و ساز را پوشش می دهیم. بنیاد دستان در حال حاضر آماده ی جمع آوری کمک های مالی برای فاز ۲ و ۳ می باشد. چنانچه مایلید از طرح نوروزی دستان برای احداث مدرسه حمایت نمایید، لطفا از طریق حساب بنیاد در استرالیا به مشخصات زیر یا لینک زیر  کمک های مالی خود را ارسال فرمایید.

خاطر نشان می شود شما میتوانید هزینه های اهدایی خود به بنیاد دستان را به اداره ی مالیات استرالیا گزارش داده و از درآمد مشمول مالیات خود کسر نمایید.

بار دیگر از همه شما عزیزان كه در هر شرایطی همراهمان هستید، قدرداني و در برابر مهرتان اداى احترام مي‌كنیم. 
در این راه همراه ما باشید.

با احترام،
خانواه ی دستان

 
---------------------------

رقم هدف برای فازهای ۲ و ۳ این طرح ١۰,٠٠٠ دلار استرالیا برآورد شده‌ است که یقین داریم امسال نیز با همراهی شما چون سایر پروژه ها به پایان خوبی خواهیم رسید. 

براي همراهی با ما در اين طرح روی دکمه ی DONATE کلیک کنید یا از شماره حساب بنیاد دستان در پایین استفاده کنید.
 

Bank: Westpac

Account Holder: DASTAN

BSB: 036001

Account Number: 673930​

Description: Norouz1402

78

Donors

$13,843

Raised (AUD)

86%

Per cent

$16K

Goal (AUD)

Gallery

Follow us:

  • Instagram
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Youtube
bottom of page